Önce Herşey Bir Hayal İle Başladı.

 Daha Sonra Hayallerimiz Peşinde Koştuk ve Çok Çalıştık.


 

2014 Mart ayında TT TEKSTİL GİYİM İÇ VE DIŞ TIC.LTD.STİ yi kurduk.Amerika ve Avrupanın önde gelen markalarına gerek kendi tasarımlarımızdan oluşan bir koleksiyon üzerinden ,gerek müşteri taleplerimiz doğrultusunda ihracat yaptık ve halen devam etmekteyiz.Özellikle OİL DYE olarak bilinen ve yurt dışında çok popüler olan eskitme ürünler üzerinde oldukça iddalıyız. 
 

Kumaş ayağımız olan SARP TEKSTİL in yapmış olduğu arge çalışmaları ve favori kumaş takipleri sayesinde herzaman  modanın takipçisi olduk,yeniliklere ayak uydurduki kendimizi hep geliştirdik.
 

Dünya çapında yaptığımız üretimlerimizin, TÜRKİYE pazarında da yerini alabilmesi için 2017 yılında SEAMODA  adı altında markamızı kurduk ve sizlere keyifli ve kolay alışveriş imkanı sağlayabilmek adına e-ticaret sitemizle sizlere ulaşabilmek çabası içerisindeyiz.
 

Tamamı kendi tasarımlarımız olan ve kendi tesisimizde özenle ürettiğimiz SEAMODA markalı ürünlerde öncelikle çalışma grubumuz GENÇ BÜYÜK BEDEN grubudur.özellikle tarz giyinmeyi seven ve trendleri takip eden ,  ofis ortamında ve davetlerde şık giyinmeyi tercih eden ,siz sevgili müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız
 

Amacımız, ürünlerimizde  trend ve kaliteli kumaşlar kullanıp, modern tasarımlarımızı iyi bir işçilik ile birleştirip siz değerli  müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Ürünlerimizde önceliğimiz kalitemizden taviz vermeden, aracısız , direk üreticiden ulaşılabilir fiyat politikası ile sizlere hizmet verebilmektir.
 

Tasarımlarımızda şık ve tarz detaylar  ile birlikte kusur kapatıcı ve size kendinizi daha iyi hissetirecek kalıplar kullandık.Biz ürünlerimizi sevgiyle ürettik.sizlerinde severek giymesi en büyük temennimizdir.

sevgiyle ve SEAMODA da kalın.
 

MODA HER BEDENE UYAR 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR